PODZIĘKOWANIE 1 % ZA 2017 ROK

wpis w: Aktualności | 0

Jest to złota zasada w życiu:

Wymagać mało od świata, a dużo od siebie.

                    Władysław Biegański                                                                                                                                                                      

                              

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Ludzi Otwartych Serc „LOS” organizacji pożytku publicznego bardzo serdecznie dziękują Państwu za przekazanie 1 % podatku w PIT za 2017 rok na cele statutowe Stowarzyszenia.

Głównym celem statutowym Stowarzyszenia „LOS” jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. To zadanie wykonujemy poprzez prowadzenie nieprzerwanie od 2002 roku  Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II.

W 2018 roku wpłaty z 1 % podatku w PIT za 2017 r. pokryły częściowo koszty ubezpieczenia Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego, oprogramowania i zakupu licencji mMedica, obsługi informatycznej, monitoringu, serwisu aparatury do rehabilitacji itp.

Niezmiennie liczymy na Państwa wsparcie, prosząc o przekazanie 1 % podatku w PIT również za 2018 rok. Można również dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Inną znaczącą pomocą jest propagowanie idei naszej organizacji wśród znajomych i przyjaciół. Za wszelkie działania na rzecz utrzymania naszego Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego z serca dziękujemy.

 

KRS 0000089573

Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS” Mstowska 52

42-256 Olsztyn koło Częstochowy

                                                                      

Prezes:

Tadeusz Porada