PRZEKAŻ 1 % NA “LOS” KRS 0000089573

wpis w: Aktualności | 0

“Człowieka trzeba mierzyć miarą serca.”

św. Jan Paweł II

Niezmiennie liczymy na Państwa wsparcie, prosząc o przekazanie 1 % podatku w PIT również za 2019 rok. Można także dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Inną znaczącą pomocą jest propagowanie idei naszej organizacji wśród znajomych i przyjaciół. Za wszelkie działania na rzecz utrzymania naszego Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego z serca dziękujemy.

Kwiatowy, Kwiaty, Rozkwit, Dekoracyjny

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Ludzi Otwartych Serc „LOS” organizacji pożytku publicznego bardzo serdecznie dziękują Państwu za przekazanie 1 % podatku w PIT za 2018 rok na cele statutowe Stowarzyszenia.

           Głównym celem statutowym Stowarzyszenia „LOS” jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym. To zadanie wykonujemy poprzez prowadzenie nieprzerwanie od 2002 roku  Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Jana Pawła II

W 2019 roku wpłaty z 1 % podatku w PIT za 2018 r. pokryły częściowo koszty ubezpieczenia Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego, oprogramowania i zakupu licencji mMedica, obsługi informatycznej, monitoringu, serwisu aparatury do rehabilitacji itp.

KRS 0000089573 Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS” 42-256 Olsztyn koło Częstochowy ul. Mstowska 52

Wiceprezes:   Krystyna Krawczyk       Wiceprezes:    Anna Połacik      Prezes: Tadeusz Porada