“Narodziliśmy się,  aby żyć z innymi.
Jesteśmy wezwani 
do niesienia im pomocy i radości.”

Z KRONIKI NZOZu ZAKŁADU ORTOPEDYCZNO – REHABILITACYJNEGO IM. JANA PAWŁA II W OLSZTYNIE 

Z usług tego ośrodka rehabilitacyjnego korzystałam kilka razy a także mój syn, jesteśmy zadowoleni z usług personelu. Dziękujemy.

                                                                                                  Ł. 2019

Fantastyczna i kulturalna obsługa, jestem bardzo zadowolona dziękuję.

      Edward F. 2019

Fachowa i miła obsługa – z tym się tu spotkałem. Dziękuję.  

M, 2018

Korzystałam z usług placówki kilka razy.

Kama, listopad 2018

Szanowni Państwo,

Istnieją jeszcze na tym świecie Anioły. Są nimi Ci, którzy w szare, smutne życie innych wnoszą promienie słońca. Istnieją Anioły wśród nas i czynią cuda. W Olsztynie k/Częstochowy, w Zakładzie Rehabilitacyjnym im. JPII LOS, działają takie Anioły. Są nimi np. : Pani Paulina i Pani Nikola. Są bardzo sumienne, życzliwe, miłe, pełne oddania – słowem – nasze Olsztyńskie Anioły !Dziękuję za wspaniałą rehabilitację i przywracanie do zdrowia . Życzę radosnych Świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego, pomyślnego Nowego 2019 Roku !!

Wdzięczna pacjentka – Halina Nocoń

Częstochowa, 16 grudnia 2018.

Pomoc i wsparcie ludzi chorych i niepełnosprawnych świadczy o kulturalnym społeczeństwie. Stowarzyszenie “LOS” poprzez swoją posługę to potwierdza każdego dnia.

red. T.K. “Niedziela”

Bardzo miła obsługa. Krótki czas oczekiwania rehabilitację. Na tle innych placówek, wzorowa rehabilitacja

Pacjentka, grudzień 2016

Bardzo miła obsługa, fachowa i skuteczna pomoc. Na tle innych placówek służby zdrowia duże zaskoczenie !!! Polecam !

Krzysztof, styczeń 2015

Ulga w cierpieniu – to najpiękniejszy dar jaki ofiarowujecie Państwo nam chorym. (…) Jestem naprawdę szczęśliwa, że dane mi było trafić do tego Ośrodka, za co chcę serdecznie podziękować i życzyć dalszego  tak miłego podejścia do nas ludzi chorych, jakie mieliśmy do tej pory.

A., czerwiec 2008

“Człowiek wart jest tyle ile może i chce ofiarować innym”

Składam wyrazy uznania i szacunku osobom dzięki, którym ten Ośrodek funkcjonuje.

Jadwiga Wiśniewska Poseł na Sejm RP, luty 2008

Składam serdeczne podziękowania wszystkim ludziom, którzy nie szczędzą sił ani dobre pomocy, którzy cierpią. Pragnę gorąco podziękować za fachowość w wykonywaniu zabiegów i wspaniałą atmosferę stworzoną przez pracowników ośrodka.

Jagoda, października 2007

Podziękowania za rehabilitację, która nam pomogła, w leczeniu naszego zdrowia w wieku starszym oraz za miłą obsługę personelu oraz serdeczne życzenia dalszej miłej pracy dla personelu życzę.

Irena, Stefan, wrzesień 2007

Bardzo serdecznie dziękuję personelowi medycznemu Przychodni Rehabilitacyjnej:

  1. za stworzenie atmosfery bezstresowej a ciepłej w której jako pacjent czułem się wspaniale.
  2. za skuteczność zabiegów i troskę życzliwą dla pacjenta
  3. Za fakt, że przyszedłem pózgarbiony a po zabiegach wracam wyprostowany z dużą swobodą poruszania się.

wdzięczny pacjent, wrzesień 2007

Korzystając z usług tego ośrodka jestem bardzo zadowolona z obsługi personelu z przeprowadzonych sprawnie i grzecznie zabiegów. Życzyłabym sobie aby inne ośrodki rehabilitacji brały przykład z tego ośrodka. Życzę dalszego rozwoju tego ośrodka i i szerokiego poparcia w zamierzeniach rozbudowy tej placówki, tak potrzebnej dla szerokiej masy ludzi potrzebujących pomocy.

Dorota, wrzesień 2007

Dziękuję bardzo za placówkę, z której tak bardzo chętnie i z ogromnym zadowoleniem korzystam. Jestem pełna uznania  dla pracowników. Moim (i myślę że nie tylko) pragnieniem jest aby placówka tak potrzebna dla rzeszy ludzi potrzebujących rozwijała się. Widzę potrzebę uruchomienia zabiegów wodnych, fotela, większego dostępu do masaży oraz małą kawiarenkę dla osób oczekujących na zabiegi. Jeszcze raz wyrazy uznania dla personelu.

Krystyna, oraz Alina, Elżbieta, Stanisława, Katarzyna, Halina, Janina,

Jadwiga, Krystyna, sierpień 2007

Składam serdeczne podziękowania wszystkim tym ludziom, którzy nie szczędzili sił ani środków aby tworzyć ludziom niepełnosprawnym wspaniały ośrodka przez to utworzyć szansę do godnego życia poprzez dochodzenie do sprawności fizycznej.

A., sierpień 2007

Składam serdeczne dzięki wszystkim ludziom, którzy nie szczędzą sił ani dobroci w pomocy ludziom, którzy cierpią. Za takie serdeczne zaangażowanie ludzi w tej placówce. Mam nadzieję, że placówka ta będzie się rozwijać i dawać ulgę w cierpieniach ludziom potrzebującym pomocy. Serdeczne dzięki.

Anna, marzec  2007

Jestem pełna uznania dla osób zaangażowanych w funkcjonowanie tej jednostki leczniczej i ogrom pracy w jej uruchomieniu i pieczy by dobrze działała.

Liliana, listopad 2005

Pragnę podziękować za przemiłą obsługę, p. doktor, oraz całemu personelowi za czułość, delikatność i serdeczność. Potrzeba nam takich ludzi do pracy jak w tej placówce.

Barbara, Apolonia, Andrzej, październik 2005

Serdeczne  podziękowania za ogromne zaangażowanie w pomoc chorym i cierpiącym, przemiłą i fachową obsługę wszystkich zatrudnionych w Stowarzyszeniu “LOS”

Wdzięczny pacjent – Adolf, grudzień 2004

Z wyrazami szacunku za profesjonalizm, wspaniałą obsługę, niepowtarzalną przemiłą atmosferę, pomoc w leczeniu.

Wdzięczna pacjentka z podziękowaniami – Elżbieta, sierpień 2004.

Z usług naszej Naszej Poradni – “LOS” korzystam właściwie od początków jej powstania. Z osób tutaj pracujących oraz wykonywanych zabiegów jestem bardzo zadowolona. Oby tak dalej! Z podziękowaniem

Grażyna kwiecień 2004.