“MOJA MOC Z WAS” (ŚW. JAN PAWEŁ II

wpis w: Aktualności | 0

 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”

W zbliżającym się Dniu Chorego warto pochylić się, choćby na chwilę, nad postawą pomagania i służby drugiemu człowiekowi.Te słowa wypowiedział Święty Jan Paweł II do chorych w czasie jednych ze spotkań z nimi.

Tak, trzeba się dzielić, bo to jest też swoiste powołanie każdego z nas do bycia dla drugich.

Starając się iść za głosem Świętego Jana Pawła II realizujemy naszą misję od prawie 16 lat prowadząc NZOZ Zakład Ortopedyczno-Rehabilitacyjny więcej: http://los.olsztyn.pl/www/rehabilitacja/. a od 29 lat najpierw nieformalnie, a potem od 1994  jako pełnoprawnie zarejestrowane Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc “LOS”

Patrząc z perspektywy lat widzimy, jaka jest to wielka potrzeba, gdyż nie ma dnia, by z prośbą o pomoc nie zgłaszały się osoby. Nie przechodzimy obojętnie, pomagamy w miarę naszych możliwości każdemu kto się do nas zgłosi. Staramy się naszą misję wypełniać jak najlepiej.

Czy nam się to udaje, oceńcie Państwo sami, choć wielokroć już świadczą o tym wpisy pacjentów w naszej Zakładowej kronice http://los.olsztyn.pl/www/opinie-pacjentow/